Dziubasek.pl to miejsce stworzone z myślą o Rodzicach i Dzieciach. Miejsce wypełnione pozytywną energią i entuzjazmem właścicieli. Miejsce w którym Rodzice znajdą wiele produktów ułatwiających codzienne życie a Maluchy kolorowe i wspomagające rozwój zabawki oraz akcesoria.

Dziubasek.pl
powstał 1-go kwietnia 2015 roku i bynajmniej nie był to żart Prima Aprilisowy ale pomysł zrodzony w oparciu o własne doświadczenia.

Jako rodzice dwójki dzieciaków staramy się doradzać oraz pomagać zagubionym w macierzyństwie i tacierzyństwie początkującym rodzicom. Oferujemy kompleksową obsługę od wyprawki poprzez wyposażenie typu wózek, łóżeczko, fotelik poprzez przedszkole aż do pierwszej klasy, na tornistrze kończąc.

Uwzględniając ograniczenia i potrzeby mam oraz wychodząc naprzeciw zagubionym tatusiom dajemy możliwość dokonania wyboru i zakupu określonego towaru na odległość, bez opuszczania swoich czterech ścian a co ważne w towarzystwie pociechy. Dajemy możliwość realizacji zlecenia w trybie indywidualnym w oparciu o wskazania, ustalenia i Państwa oczekiwania.

Oprócz katalogu internetowego z produktami zapraszamy również do sklepu stacjonarnego gdzie można zobaczyć, dotknąć i nabyć towar bezpośrednio ze sklepowej półki.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.dziubasek.pl którą staramy się na bieżąco aktualizować. Zamieszczamy tam wiele przydatnych informacji pomocnych w kompletowaniu wyprawki jak i załatwianiu formalności przy narodzinach dziecka.

Jesteśmy na portalach takich jak facebook gdzie zamieszczamy różne ciekawostki, informacje tematyczne oraz prezentujemy wybrane nowości. Na bieżąco pokazujemy aktualny towar i nowe dostawy. Jesteśmy obecni również lokalnie na portalu olx.

Uwaga skupiona na oczekiwaniach młodych Rodziców, słuchanie i obserwacja otoczenia to potężna siła która pomaga nam budować odpowiednie miejsce do którego zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Staramy się dopasować naszą ofertę do Państwa potrzeb, dlatego bardzo prosimy o wszelkiego rodzaju uwagi i sugestie za które z góry dziękujemy!

„Spodziewaj się, że każda twoja potrzeba zostanie zaspokojona.
Spodziewaj się, że każdy problem będzie rozwiązany!”

Przyjaciele dziubaska

DeaSalus
Klinika jednego dnia
i przychodnie specjalistyczne
www.deasalus.eu

Galen – Ortopedia
USG bioderek, rehabilitacja
www.galen.pl

BYSTRZAK
bloki edukacyjne, półkolonie, organizacja imprez urodzinowych dla najmłodszych
www.tychy.bystrzak.org

Obuwie dla dzieci i dorosłych
facebook / Szczygieł Obuwie&Odzież

CARPE DIEM
ubranka do chrztu i komunii
www.ubrankaokazjonalne.pl

Ottimo Studio
www.ottimostudio.pl

Centrum Pływania
Niemowląt i Dzieci

www.centrumplywania.eu

NZOZ GABI
Usługi Pielęgniarsko-Położnicze
www.szkolarodzenia.tychy.pl

KLUB MAM TYCHY
facebook / Klub Mam Tychy

Nie znajdujesz jakiegoś produktu?

Nic nie szkodzi! Napisz czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie z odbiorem osobistym w sklepie!


Preferujesz kontakt telefoniczny?

Zadzwoń do nas, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

+48 516 123 555

Odbieramy od poniedziałku do piątku w godz. 10-18