Dziubaskowe buciki.info
Autor      04/02/2023 20:34:41     Home    Komentarze 1
Dziubaskowe buciki.info

Przez kilka lat próbowaliśmy różnych możliwości. Ostatnie podsumowania pozwoliły określić dalszy kierunek rozwoju. Podążając za hasłem z krainy bajek o Kopciuszku “Jeden but może zmienić Twoje życie” udało nam się stworzyć kameralny salon obuwniczy dla najmniejszych stópek.

Dlaczego tematem przewodnim właśnie buciki? Działając w branży dziecięcej od kilku lat obserwujemy braki fachowego doradztwa w tym zakresie a mając na uwadze dobro dzieci postanowiliśmy pokłonić się właśnie nad tematem obuwia dziecięcego. Temat niby prosty ale przy głębszej analizie mnóstwo niewiadomych. Buty dziecięce powinny być indywidualnie dobierane by zapewnić jak największy komfort noszenia. Najlepiej mierzone od razu w sklepie gdzie obsługa sprawnym okiem może wstępnie wyłapać ewentualne zaburzenia prawidłowego funkcjonowania stopy. Tym sposobem rodzice mają od razu sygnał, że warto zasięgnąć konsultacji już u konkretnego specjalisty. Priorytetem jest wybór pierwszych bucików i to jest ten moment by obowiązkowo zakupu dokonać w punkcie stacjonarnym do którego Was chcemy zaprosić!

Co przemawia za tym by nas odwiedzić stacjonarnie? Bo stawiamy na uczciwość, jakość i bezpieczeństwo. Wiemy, że dobre jakościowo i odpowiednio dobrane obuwie dla dziecka, pozwala na odpowiedni rozwój kości mięśni oraz zmniejszy niebezpieczeństwo powstania wad postawy. Przecież nasze ciało całym ciężarem opiera się na stopach dlatego podstawa musi być solidna i bardzo stabilna szczególnie w okresie wzrostu.

W oparciu o zdobyte doświadczenie zarówno prywatne jak i zawodowe chcemy Drodzy Rodzice zburzyć teorię „jednej marki”. Ważna jest jakość obuwia, materiału z którego jest wykonane oraz sposobu wykończenia ale też bardzo istotny jest sam model buta. W praktyce wygląda to tak, że rodzice przychodzą z nastawieniem zakupu konkretnej marki (bo się naczytali i nasłuchali) a tu niestety dziecko samoistnie dokonuje wskazania w którym modelu jest mu najwygodniej. Najczęściej po przymierzeniu kilku różnych par butów kolejno eliminujemy pary a ostatecznie wybieramy te buty w których dziecko najswobodniej się porusza. Bywa i tak, że decyzja pada na markę i model której wstępnie nie braliśmy pod uwagę a okazuje się być najbardziej odpowiednią dla dziecka.

Kolejną sporną sprawą jest odpowiedź „Kiedy pierwsze buty?” Otóż my bardzo zwracamy uwagę by dziecko samodzielnie chodziło bo tylko wtedy jesteśmy w stanie zaobserwować i dobrać najlepszy model. Żadne podtrzymywanie czy tłumaczenie, że w domu chodzi bo przecież to dla dobra waszego dziecka. Rozumiemy i wiemy, że każdy wierzy w swoje dziecko i chce jak najlepiej. Nie odeślemy Was z kwitkiem ale damy wybór czegoś na tzw. przeczekanie bo wiadomo czasem jest potrzeba okryć czy też przyozdobić nóżki. Niemniej trzymajmy się zasady im dłużej na bosaka tym lepiej dla rozwoju dziecka.

Złota zasada buty kupuj nowe gdyż nawet te które są prawie idealne ale były już chodzone to mają swój specyficzny kształt dopasowany do stopy i chodu poprzedniego właściciela. Jednak o tym to już chyba wypowiedzą się inni specjaliści.

Czy jeszcze coś chcemy dodać o dziecięcych butach? niekoniecznie bo odwiedzając nasz salon dowiecie się wszystkiego już na miejscu i kompleksowo. Więcej informacji znajdziecie zaglądając na stronę BUCIKI.info 

Także Drodzy Rodzice najważniejsze byście trafili w odpowiednie miejsce z fachową obsługą i tym sposobem możecie bez obaw podejść do zakupów butów dla swojego malucha. Kto ma po drodze Tychy to zapraszamy serdecznie do nas, do tyskiego sklepu stacjonarnego Dziubasek gdzie znajdziecie rozszerzoną ofertę butów i kapci a obsługa sklepu postara się zrobić wszystko byście byli w pełni zaopiekowani i wrócili ponownie! Ponadto w ofercie także najwyższej jakości odzież sprawdzonych dobrych marek oraz kącik edukacyjny ale to już wszystko na miejscu!

Najważniejsze u nas buty stacjonarnie bo inne wybrane rzeczy dostaniecie stacjonarnie lub on-line

1 Komentarze

  • Avatar
   Mateusz

   Bardzo ciekawy artykuł na ciekawej stronie.

   kwi 6, 2023

Zostaw komentarz

Sklep dziubasek.pl wykorzystuje cookies. Pozostając na sklepie akceptujesz to. Szczegóły znajdziesz w regulaminie sklepu.