Dziubasek w nowej rzeczywistości
Autor      04/01/2023 20:34:41     Home    Komentarze 0
Dziubasek w nowej rzeczywistości

Czasy zmieniają się w niesamowicie szybkim tempie. Coraz bardziej wszyscy odczuwamy oddech perfekcjonizmu, automatyzacji oraz sztucznej inteligencji i to na różnych płaszczyznach życia. Pojawiają się kasy samoobsługowe, roboty jako kelnerzy w kawiarniach i restauracjach. Takich przykładów można mnożyć. Do tego wszystkiego dochodzą sklepy internetowe a nawet już platformy skupiające wszystko dla wszystkich. W tym temacie pandemia zrobiła swoje i większość społeczeństwa szczególnie młodsze pokolenia zakupy robią bez wychodzenia z domu właśnie przez internet. Jako społeczeństwo zaczynamy się troszkę zamykać i izolować od towarzystwa innych osób. Tak niestety kreuje się nasza przyszłość, czy tego chcemy czy nie zmiany są nieodzowną częścią naszego życia. Stąd konieczność również naszego istnienia w przestrzeni wirtualnej.

Jak wiecie my działamy stacjonarnie i bardzo mocno cenimy sobie bezpośrednią formę kontaktu oraz prezentacji oferty. Wtedy mamy możliwość porozmawiania, pokazania i przymierzenia. Tutaj też jest szansa na usługę doradztwa co nasi stali klienci bardzo doceniają. Jakie jeszcze korzyści z wizyty w sklepie stacjonarnym?  Zakupy stacjonarne z pewnością są o wiele szybsze, ponieważ wybrany towar dostajemy od razu do ręki. Dodatkowo widzimy dokładnie co kupujemy, zatem osoby nieufne wobec zakupów on-line mogą spokojnie dokonać świadomego wyboru. Możliwe jest także sprawdzanie towaru od razu w sklepie. Dzięki temu całkowicie minimalizujemy ryzyko zakupowych wpadek lub nietrafionych rozmiarów. Minusem wydaje się mały wybór produktów co nie do końca jest prawdą bo jak w naszym przypadku robimy rzetelny dobór towarów i od razu eliminujemy te wątpliwej jakości czy użytkowania. Mamy przygotowaną dla Was już konkretną ofertę do której sami jesteśmy przekonani. 

Przejdźmy teraz do zalet i wad kupowania produktów przez internet. Już wiemy, że nie sprawdzi się jeśli potrzebujecie danej rzeczy tu i teraz. Plusem i minusem będzie wcześniej wspomniana nieograniczona oferta bo można dostać zawrotu głowy szczególnie w momencie zalania rynku tańszymi propozycjami. Mnogość towarów w bardzo atrakcyjnych cenach powoduje taki mały misz-masz. Atrakcyjna cena nie zawsze idzie w parze z oszczędzaniem bo niska cena zazwyczaj jest wyznacznikiem wątpliwej jakości. Tym samym użytkujemy mniej, przez krótszy czas a nawet zdarza się, że prawie wcale. Przez to finalnie kupujemy dwukrotnie wydając podobne sumy pieniężne gdyby od razu zdecydować o zakupie dobrego jakościowo konkretu. Cena w sklepach internetowych czasem tego samego produktu jest niższa niż stacjonarnie, ale jeśli  szukamy porady i podpowiedzi to tylko stacjonarnie takie otrzymujemy. W necie nie ma pytań i odpowiedzi, nikt nie przeanalizuje waszego przypadku czy oczekiwań. To właśnie stacjonarnie obsługa poświęca swój czas by rozwiać wszelkie wątpliwości i pomóc w doborze.

Każda forma zakupów posiada swoje plusy i minusy. Jednak rosnąca popularność zakupów przez internet motywuje nas do pewnych aktualizacji i tworzenia sklepu on-line. Na tyskim lokalnym rynku działamy od ośmiu lat. Większość rodziców na hasło „dziubasek” reaguje uśmiechem a nawet zapytane dzieci też wiedzą o co i kogo chodzi. Fakt, cierpliwie na taki stan pracujemy z małymi wzlotami i upadkami walcząc o każdy dzień… Wiecie gdzie nas szukać bo jesteśmy i działamy w świecie rzeczywistym. Znacie nasze podejście do kwestii jakości oraz nacisk na polskie marki. Tym samym zachęcamy i zapraszamy do siebie, tu już nie ma znaczenia czy stacjonarnie czy on-line, jak komu wygodnie. 

Na zakończenie kilka istotnych spraw prezentowanej oferty on-line. Otóż jest to tylko bardzo mały wycinek tego co na półkach, ale postaramy się sukcesywnie uzupełniać prezentację. Zawsze możecie dopytać o daną pozycję, bo być może jest na sklepie i dostaniecie od ręki. Dużo rzeczy pojawia się w dziale TANIEJ z rabatem lub jako wyprzedaż. Jest to towar nowy i pełnowartościowy. Czasem ostatnie sztuki z wcześniejszych serii, plątające się po magazynie a czasem lekko umęczone opakowanie. Wszystkie istotniejsze uwagi będą rzetelnie dopisane. Kolejna ważna sprawa to zdjęcia w większości katalogowe zapożyczone od producentów oraz częściowo nasze własne. Wiadomo towar może się nieznacznie różnić pod względem na przykład koloru. Kolory mogą być trochę  zniekształcone ze względu na przekaz elektroniczny. Ponadto przy kilku kombinacjach towaru używamy oznaczenia kolorystycznego z utworzonej bazy, ale tu istotne jest podpięte foto a nie nasze własne nazewnictwo koloru. Wiadomo odcieni samej bieli jest kilka jak nie kilkanaście dlatego patrzcie i sugerujcie się podpiętą fotografią przedstawiającą towar. 

Najważniejsze macie wątpliwości dopytujcie a chętnie pomożemy. Korzystajcie z odbiorów osobistych. 

Tyle z naszej strony, no i cóż zapraszamy 

Stacjonarnie Dziubasek czeka w Tychach na Placu Korfantego przy fontannie!

Zostaw komentarz

Sklep dziubasek.pl wykorzystuje cookies. Pozostając na sklepie akceptujesz to. Szczegóły znajdziesz w regulaminie sklepu.