Wkrótce zostaniesz rodzicem i stajesz przed faktem skompletowania wyprawki to zapraszamy na indywidualne potkanie ze specjalistą w tej dziedzinie oraz indywidualne zakupy wyprawkowe. Właścicielka tyskiego sklepu BECIKOWO to kobieta z pasją i zaprasza do siebie po zamknięciu sklepu, w kameralnej atmosferze. Oferuje swój czas, wiedzę i doświadczenie. Z tej opcji przygotowania wyprawki coraz chętniej korzystają młodzi niedoświadczeni rodzice.Najlepszą rekomendacją jest polecanie kolejnym parom oczekującym potomstwa oraz fakt, że klienci wracają. Dodatkowo świeżo upieczeni rodzice mają możliwość skorzystania z pomocy telefonicznej siedem dni w tygodniu i o każdej godzinie. Takie fachowe wsparcie coraz bardziej jest doceniane.

Zapraszamy na skorzystanie z takiej “ekskluzywnej soboty” czyli wizyta w sobotnie popołudnie po wcześniejszym umówieniu. Pomożemy, podpowiemy i doradzimy… tel/sms 516-123-555

Nie znajdujesz jakiegoś produktu?

Nic nie szkodzi! Napisz czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie z odbiorem osobistym w sklepie!


    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności.

    Preferujesz kontakt telefoniczny?

    Zadzwoń do nas, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

    +48 516 123 555

    Odbieramy od poniedziałku do piątku w godz. 10-18