Akcesoria i dodatki

Akcesoria i dodatki do fotelika samochodowego mają duże znaczenie podczas jazdy samochodem dając poczucie wygody i komfortu podróżowania dziecku a tym samym rodzicom.

Przydatne gadżety w czasie podróży

Pierwszy gadżet przeznaczony jest dla kobiet w ciąży czyli adapter do pasa samochodowego.

Kolejna rzecz to dodatkowe lusterko do obserwacji malucha. Ważną rzeczą jest obserwowanie dzieci przewożonych tyłem w tzw. fotelikach RWF i tu niezbędne okazują się wszelkie lusterka zapinane na zagłówek.

W słoneczne dni warto zaopatrzyć się w zwijane rolety samochodowe lub zasłonki przeciwsłoneczne mocowane na przyssawki.

Przydatne są śpiworek na zimę, folia przeciwdeszczowa i moskitiera.

Dla starszych dzieci używających fotelików w pozycji siedzącej przydatny będzie organizer na przednie siedzenie. Dzięki niemu nie tylko unikniemy bałaganu w samochodzie, ale również zabezpieczymy fotel samochodowy przed zabrudzeniem. Starszym maluchom warto sprawić wodoodporny ochraniacz na fotelik. Przyda się podczas odpieluchowywania malca. W razie ewentualnej wpadki fotelik pozostanie suchy.

Każdą podróż umilą uchwyty do kubków montowane na foteliku samochodowym oraz zagłówki typu rogal.

Przy mniejszych fotelikach kubełkowych wygodnym rozwiązaniem jest możliwość zamontowania fotelika samochodowego na samym stelażu wózka przy pomocy specjalnego adaptera do fotelika samochodowego.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Nie znajdujesz jakiegoś produktu?

Nic nie szkodzi! Napisz czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie z odbiorem osobistym w sklepie!


    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności.

    Preferujesz kontakt telefoniczny?

    Zadzwoń do nas, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

    +48 516 123 555

    Odbieramy od poniedziałku do piątku w godz. 10-18