Kubki i bidony

Kubki i bidony zapewniają dziecku odpowiednie nawodnienie. Picie jest niezwykle ważne, dlatego rodzice bardzo starają się zapewnić dzieciom odpowiednie naczynia. Zwracamy uwagę by były odpowiednio dopasowane do wieku dziecka by korzystać samodzielnie, gdy tylko poczują pragnienie. Dla maluchów, które nie potrafią jeszcze posługiwać się zwykłymi szklankami, mamy ogromną ofertę różnorodnych kubeczków.

Powstały specjalne kubki-niekapki, umożliwiające picie bez rozlewania. Jednak produkty tego typu spotykają się z coraz większą krytyką, ponieważ badania wykazują, że wpływają bardzo negatywnie na rozwój szczęki oraz żuchwy, a tym samym powodują wady zgryzu. Rodzice, wybierając kubki-niekapki dla swoich dzieci, kierują się przede wszystkim obietnicą picia bez rozlewania. Jednak naczynia ze specyficznym dzióbkiem to nie jedyne rozwiązanie.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Poza bezpieczną konstrukcją bidonów oraz kubeczków niezwykle ważne są materiały użyte do ich produkcji, a także możliwość utrzymania ich w czystości. Naczynia dla dzieci powinny być wykonane z tworzyw wolnych od szkodliwego BPA oraz ftalanów. Co więcej, produkt nie powinien wpływać na jakość spożywanego napoju, czyli na jego zapach ani smak. Bardzo istotne jest także łatwe mycie i czyszczenie kubeczków. Warto wybierać naczynia w pełni demontowane, a do bidonów dokupić specjalne maleńkie szczoteczki do słomek.

Dbając o odpowiednie nawodnienie swojego dziecka, nie zapominajmy, aby podawać mu napoje w naczyniach, które są w pełni bezpieczne dla jego zdrowia oraz prawidłowego rozwoju.

Wyświetlanie 1–9 z 21 wyników

Nie znajdujesz jakiegoś produktu?

Nic nie szkodzi! Napisz czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie z odbiorem osobistym w sklepie!


    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności.

    Preferujesz kontakt telefoniczny?

    Zadzwoń do nas, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

    +48 516 123 555

    Odbieramy od poniedziałku do piątku w godz. 10-18