Prezentowe

Kolekcje prezentowe to dział dla tych co w gąszczu różnych ofert szukają czegoś fajnego by móc sprezentować dziecku i tym samym młodym rodzicom. Zebraliśmy tu starannie wyselekcjonowane marki oferujące przeróżne gadżety zarówno dla noworodka, niemowlaka jak i starszaka.

Narodziny dziecka są wielkim i radosnym wydarzeniem dla całej rodziny. Nic więc dziwnego, że młodzi rodzice chętnie dzielą się swoją radością z bliskimi.

Jakie okazje zazwyczaj przed nami?

Przyszłe mamy bawią się z przyjaciółkami przed porodem, na coraz popularniejszych przyjęciach, zwanych Baby Shower. Natomiast tatusiowie czekają cierpliwie na narodziny potomka, aby zorganizować tradycyjne staropolskie pępkowe.

Baby Shower to przyjęcie z okazji narodzin dziecka, jednak organizowane standardowo w ostatnim miesiącu ciąży kobiety. Pojawiają się na nim śmieszne gry, zgadywanie imion dziecka itd. Trzeba podkreślić, że zwyczajowo przynosi się tego dnia prezent dla mamy i dzidziusia. Co to może być? Pomysłów jest tu naprawdę wiele. Często sięgamy po bardzo praktyczne przedmioty, które mają na celu odciążyć finansowo przyszłych rodziców. Można także dać przyszłym rodzicom voucher czyli bon podarunkowy do samodzielnego zrealizowania.

Pępkowe ma wyrażać radość z tego, że na świat przyszło dziecko i z pewnością jest to tak samo miły zwyczaj, jak baby shower, choć zdarza się, że młodzi tatusiowie z radości tracą głowę. Kompromisem będzie na pewno zorganizowanie wspólnej imprezy po porodzie. Jeżeli młoda mama ma jednak wątpliwości, na pewno lepiej porozmawiać o tym z partnerem, żeby uniknąć niepotrzebnych żalów i wspólnie cieszyć się z powiększenia rodziny.

Kolejne okazje to chrzest i roczek. Tu najpopularniejsze prezenty od lat są to podobne rzeczy, m.in.:
 • książki, albumy, gadżety
 • większe prezenty, również te “składkowe”, (ustalone wcześniej z rodzicami: fotelik samochodowy, fotelik do karmienia, kojec, wózek typu parasolka itp.)
 • pieniądze – wkładane do koperty ale także vouchery czyli bony upominkowe do realizacji przez samych rodziców
 • sesje zdjęciowe.

Postaramy się by kolekcje prezentowe które zamieścimy w dziale spełniły oczekiwania każdego odwiedzającego nasz sklep. W naszej ofercie znajdziecie wspomniane bony podarunkowe o wartości 50, 100 i 200zł w naszych sklepach dziubasek oraz becikowo.

Wyświetlanie 1–9 z 51 wyników

Nie znajdujesz jakiegoś produktu?

Nic nie szkodzi! Napisz czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie z odbiorem osobistym w sklepie!


  Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności.

  Preferujesz kontakt telefoniczny?

  Zadzwoń do nas, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

  +48 516 123 555

  Odbieramy od poniedziałku do piątku w godz. 10-18