Ochrona i zabezpieczenia

Ochrona i zabezpieczenia pozwalają nam dorosłym spokojnie cieszyć się rodzicielstwem. Na każdym etapie rozwoju dziecka będzie to inna ochrona.

Niezależnie od tego czy mamy nieporadne niemowlę, roczniaka czy kilkulatka to domowe zabezpieczenia dla dzieci przydadzą się zawsze. Warto zaopatrzyć się w nie, gdy tylko malec zaczyna siadać i raczkować. Szybko minie czas jak dziecko zacznie stawiać pierwsze kroki i z ciekawością zaglądać w domowe kąt. Zacznie ściągać rzeczy ze stołu czy wkładać rączki lub główkę w miejsca, które mogą grozić niebezpieczeństwem.

Zabezpieczenia pomagają chronić Twoje dziecko groźnymi wypadkami. Ponadto, ochronią także zawartość szafki przed małym dzieckiem. Zaślepki do kontaktów, zamknięcia do szafek i szuflad, nakładki zabezpieczające na drzwi to tylko część oferty. Warto zwrócić uwagę również na osłony piekarnika i kuchenki.

Bramki zabezpieczające i inne akcesoria

Aby dom był przyjaznym miejscem do zabawy i nauki, przydadzą się bramki zabezpieczające i kojce. Bezwzględnie trzeba kupić zaślepki i blokady do kontaktów, zabezpieczyć meble wolnostojące np. komody czy regały mocując do ściany (chroni przed upadkiem mebla). W trosce o bezpieczeństwo maluszka warto zainwestować też w ochraniacze na narożniki i kanty mebli. Z kolei w łazience dobrze jest zastosować maty antypoślizgowe.

Na spacerze również ważna jest ochrona zdrowia dziecka i tu najbardziej popularne są okulary chroniące przed promieniami słonecznymi UV oraz urządzenia odstraszające kleszcze.

Wyświetlanie 1–9 z 18 wyników

Nie znajdujesz jakiegoś produktu?

Nic nie szkodzi! Napisz czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie z odbiorem osobistym w sklepie!


    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności.

    Preferujesz kontakt telefoniczny?

    Zadzwoń do nas, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

    +48 516 123 555

    Odbieramy od poniedziałku do piątku w godz. 10-18