Bliźniacze

Wózki bliźniacze jak sama nazwa wskazuje to modele przeznaczone dla bliźniaków, czyli dwójki dzieci w tym samym wieku. Istnieją dwa rodzaje wózków bliźniaczych  – “tandem”, czyli jeden za drugim (na długość) oraz jeden obok drugiego (na szerokość).

Dwie grupy wózków

Wózki bliźniacze są regulowane niezależnie od siebie, dzięki temu można je dostosować idealnie do każdego dziecka osobno. Wózek bliźniaczy zawiera zazwyczaj to co wózek pojedynczy razy 2 np. dwie gondole, dwie spacerówki, dwie folie przeciwdeszczowe. Ważne, aby sprawdzić dokładnie wymiary wózka i szerokość przejść w mieszkaniu, domu, czy na klatce schodowej, aby wózek się zmieścił. Ważna jest także waga wózka dziecięcego, przy podwójnym ciężarze ma to znaczenie.

Kolejną grupę wózków stanowią wózki dla rodzeństwa Rok po Roku. Może to być jeden wózek z możliwością rozszerzenia ramy i wpięcia drugiego wózka lub wózek, który na stałe ma dwa miejsca. W wózek można wpiąć jednocześnie dwie gondole, dwie spacerówki, dwa foteliki lub niezależnie jedną gondolę i jedną spacerówkę itd. Możliwe są wszystkie kombinacje. Tak jak w przypadku wózków bliźniaczych szczególnie ważne są ich wymiary i waga.

Temat wózków bliźniaczych bardzo trudny bo nie wszystko dobrze sprawdza się w praktyce. Największą trudnością w tym przypadku jest fakt że ciężko znaleźć gdzieś na sklepie modele wystawowe by zobaczyć na żywo.

Wózki bliźniacze w swojej ofercie mają m.in. tacy producenci jak: BabyMerc, Dorjan, EasyGo, Tako

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Nie znajdujesz jakiegoś produktu?

Nic nie szkodzi! Napisz czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie z odbiorem osobistym w sklepie!


    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności.

    Preferujesz kontakt telefoniczny?

    Zadzwoń do nas, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

    +48 516 123 555

    Odbieramy od poniedziałku do piątku w godz. 10-18