W domu

W domu warto pomyśleć o przygotowaniu pokoju dla dziecka lub wydzielonego miejsca, w którym będzie ono przebywać. Miejsce takie powinno być jasne, czyste i z możliwością wietrzenia. Należy przy tym zwrócić uwagę na jakość farb. Równie ważny jest odpowiedni dobór kolorów. Powinny być jasne, stonowane, uspokajające. Z każdym rokiem dziecka pojawiają się dodatkowe wydatki, jakie trzeba będzie ponieść w związku z zakupem wyposażenia pokoju. Pamiętajcie przy tym, że droższe nie musi wcale oznaczać odpowiednie. Wraz każdym dzieckiem powiększy się niestety ilość koniecznych sprzętów domowych.

Jakie wyzwania przed nami?

W domu chyba najważniejsze jest zorganizowanie odpowiedniego miejsca do spania. Mowa tu o wydzieleniu przestrzeni, doborze mebli i całego wyposażenia. Bardzo istotną kwestią jest dobór odpowiedniego materaca. Miłym zakupem jest dobór pościeli i kocyków, chociaż oferta na rynku jest tak ogromna że czasem tracimy zdrowy rozsądek. Pamiętajmy, że nie wszystkie rzeczy są niezbędne. Zapraszamy do naszych punktów na konsultacje a gwarantujemy że będziecie zadowoleni z zakupu odpowiednio dobranych pozycji , w dobrej jakości i przystępnych cenach. My preferujemy to co funkcjonalne i praktyczne co pozwoli wyeliminować zbędne gadżety (przecież zawsze możecie takowe dokupić o ile zapragniecie wejść w ich posiadanie).

Wyświetlanie 1–9 z 32 wyników

Nie znajdujesz jakiegoś produktu?

Nic nie szkodzi! Napisz czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie z odbiorem osobistym w sklepie!


    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności.

    Preferujesz kontakt telefoniczny?

    Zadzwoń do nas, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

    +48 516 123 555

    Odbieramy od poniedziałku do piątku w godz. 10-18