Dziubasek.pl to miejsce stworzone z myślą o Rodzicach i Dzieciach. Miejsce wypełnione pozytywną energią i entuzjazmem właścicieli. Miejsce w którym Rodzice znajdą wiele produktów ułatwiających codzienne życie a Maluchy kolorowe i wspomagające rozwój zabawki oraz akcesoria.

 

Dziubasek.pl powstał 1-go kwietnia 2015 roku i bynajmniej nie był to żart Prima Aprilisowy ale pomysł zrodzony w oparciu o własne doświadczenia.

Jako rodzice dwójki dzieciaków staramy się doradzać oraz pomagać zagubionym w macierzyństwie i tacierzyństwie początkującym rodzicom. Oferujemy kompleksową obsługę od wyprawki, poprzez żlobek, przedszkole aż  do pierwszej klasy. Większe gabarytowo rzeczy typu wózek, łóżeczko, fotelik sprowadzamy na życzenie zdecydowanego klienta.

Uwzględniając ograniczenia i potrzeby mam oraz wychodząc naprzeciw zagubionym tatusiom dajemy możliwość dokonania wyboru i zakupu określonego towaru na odległość, bez opuszczania swoich czterech ścian a co ważne w towarzystwie pociechy. Dajemy możliwość realizacji zlecenia w trybie indywidualnym w oparciu o wskazania, ustalenia i Państwa oczekiwania.

Oprócz katalogu internetowego z produktami zapraszamy również do sklepu stacjonarnego gdzie można zobaczyć, dotknąć i nabyć towar bezpośrednio ze sklepowej półki.

Zapraszamy do naszego partnera handlowego Becikowo.pl Wyprawka dla mamy i maluszka. W ofercie sklepu znajdziecie prawie wszystkie niezbędne artykuły dla cieżarnej, karmiącej oraz noworodka. Szeroko rozbudowany asortyment pościelowy.

Jesteśmy na portalach takich jak facebook gdzie zamieszczamy różne ciekawostki, informacje tematyczne oraz prezentujemy wybrane nowości. Na bieżąco pokazujemy aktualny towar i nowe dostawy. Jesteśmy obecni również lokalnie na portalu olx.

Uwaga skupiona na oczekiwaniach młodych Rodziców, słuchanie i obserwacja otoczenia to potężna siła która pomaga nam budować odpowiednie miejsce do którego zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Staramy się dopasować naszą ofertę do Państwa potrzeb, dlatego bardzo prosimy o wszelkiego rodzaju uwagi i sugestie za które z góry dziękujemy!

„Spodziewaj się, że każda twoja potrzeba zostanie zaspokojona.
Spodziewaj się, że każdy problem będzie rozwiązany!”

Przyjaciele dziubaska

Oferta dla kobiet ciężarnych, karmiących i noworodka

BECIKOWO

Ultra Med Strefa

Poradnie specjalistyczne

www.ums.net.pl

Galen – Ortopedia
USG bioderek, rehabilitacja
www.galen.pl

Centrum Pływania

 

Zajęcia rodzinne oraz szkółki

www.centrumplywania.eu

Rehabilitacja dzieci i niemowląt

Jagoda Śleziona

www.rehabilitacja-masaz.com.pl

KLUB MAM TYCHY
facebook / Klub Mam Tychy

Fitness dla mam z wózkami

Kontakt Jagoda

Położna Zuza Jasińska

Szkoła rodzenia

NZOZ GABI
Usługi Pielęgniarsko-Położnicze
www.szkolarodzenia.tychy.pl

Opieka położnicza
Poradnia laktacyjna

Doradcy

Zabawki i gry planszowe

Świat marzeń

Nie znajdujesz jakiegoś produktu?

Nic nie szkodzi! Napisz czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie z odbiorem osobistym w sklepie!


    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności.

    Preferujesz kontakt telefoniczny?

    Zadzwoń do nas, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

    +48 516 123 555

    Odbieramy od poniedziałku do piątku w godz. 10-18