Kilka słów o nas

Dziubasek.pl to miejsce stworzone z myślą o Rodzicach i Dzieciach. Miejsce wypełnione pozytywną energią, entuzjazmem właścicieli ale przede wszystkim pasją. Miejsce w którym Rodzice znajdą wiele produktów ułatwiających codzienne życie a Maluchy kolorowe i wspomagające rozwój zabawki oraz akcesoria.

Dziubasek.pl powstał 1-go kwietnia 2015 roku i bynajmniej nie był to żart Prima Aprilisowy ale pomysł zrodzony w oparciu o własne marzenia.

Jako doświadczeni rodzice staramy się doradzać oraz pomagać zagubionym w macierzyństwie i tacierzyństwie początkującym rodzicom. Oferujemy kompleksową obsługę od wyprawki, poprzez żlobek, przedszkole aż  do pierwszej klasy. Większe gabarytowo rzeczy typu wózek, łóżeczko, fotelik sprowadzamy na życzenie zdecydowanego klienta.

Uwzględniając ograniczenia i potrzeby mam oraz wychodząc naprzeciw zagubionym tatusiom dajemy możliwość dokonania wyboru i zakupu określonego towaru na odległość, bez opuszczania swoich czterech ścian a co ważne w towarzystwie pociechy. Dajemy możliwość realizacji zlecenia w trybie indywidualnym w oparciu o wskazania, ustalenia i Wasze oczekiwania.

Spodziewaj się, że każda twoja potrzeba zostanie zaspokojona. Spodziewaj się, że każdy problem będzie rozwiązany!
Grażyna i Edek

Oprócz katalogu internetowego z produktami przede wszystkim zapraszamy do sklepu stacjonarnego gdzie można zobaczyć, dotknąć i nabyć towar bezpośrednio ze sklepowej półki.

Razem z Becikowo.pl zapraszamy na warsztaty oraz do wspólnego przygotowania wyprawki dla mamy i maluszka. 

Znajdziecie nas w Social Mediach facebook gdzie zamieszczamy różne ciekawostki, informacje tematyczne oraz prezentujemy wybrane nowości. Na bieżąco pokazujemy aktualny towar i nowe dostawy. Jesteśmy obecni również na instagramie.

Uwaga skupiona na oczekiwaniach młodych Rodziców, słuchanie i obserwacja otoczenia to potężna siła która pomaga nam budować odpowiednie miejsce do którego zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Staramy się dopasować naszą ofertę do Państwa potrzeb, dlatego bardzo prosimy o wszelkiego rodzaju uwagi i sugestie za które z góry dziękujemy!

Sklep dziubasek.pl wykorzystuje cookies. Pozostając na sklepie akceptujesz to. Szczegóły znajdziesz w regulaminie sklepu.